توضیحات

دانش آموزان عزیز و همکاران گرانقدر لطفا به توضیحات ارائه شده در هر صفحه از سایت ما توجه نمایید تا به راحتی به جزوه ها و کتابهای مورد نظر خود دست یابید. خواهشمندم برای دانلود جزواتی که به رایگان ارائه شده اند حتما به انتهای صفحه جزوه مورد نظر ، (قسمت نقد و بررسی) مراجعه کرده و روی عبارت نمایش بیشتر کلیک نمایید تا هم بخشی از جزوه را قبل از دانلود یا خرید جزوه ها مشاهده نمایید و هم جزوه های رایگان ما را با کمک لینک مستقیم دانلود نمایید.

با نهایت تشکر

آمار
  • تعداد کالا: 23
  • بازدید امروز: 56
  • بازدید دیروز: 71
  • بازدید کل: 74763

راهکارهای درس خواندن در خانه

بازدید:

ویروس کرونا و تعطیلی مدارس در نقاط مختلف دنیا

متأسفانه سال 1398 را با اتفاقات تلخی به اتمام میرسانیم و سال 1399 را با فاجعه بیماری ناشی از ویروس کرونا شروع میکنیم.

صحبتی با والدین عزیز : ضمن اعلام همدردی با خانواده هایی که به وسیله بیماری ناشی از ویروس کرونا عزادار شدند از همه هموطنان عزیزم تقاضا دارم برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری تا سر حدِ امکان از منزل خارج نشوید.فرزندان عزیزتان را از این پس بیشتر از پیش همراهی خواهیم کرد. به همین منظور استاد ترکی به سوالات درسی اعضای محترم سایت اپسیلن و کانال آمــــوزشی استاد ترکی math_torki@ به صورت کاملا رایگان پاسخ میدهد و جزوه های جدید را با تخفیف ارائه میدهد.

سخنی با شما دانش آموزان عزیز سراسر کشور : میدونم که نگرانیهای ناشی از تعطیلی مدارس و امتحانات پایانترم و کنکورِ پیشِ رو ذهن شما رو حسابی مشغول کرده. 

تعطیل شدیم حالا کِی مدرسه ها باز میشن ؟ کِی معلمها میرسن کتابو تموم کنن ؟ امتحانات پایانترم چی میشه ؟ کنکور رو چکار کنم ؟هیچ آیتمی یافت نشد