فیلتر
توضیحات

دانش آموزان عزیز و همکاران گرانقدر لطفا به توضیحات ارائه شده در هر صفحه از سایت ما توجه نمایید تا به راحتی به جزوه ها و کتابهای مورد نظر خود دست یابید. خواهشمندم برای دانلود جزواتی که به رایگان ارائه شده اند حتما به انتهای صفحه جزوه مورد نظر ، (قسمت نقد و بررسی) مراجعه کرده و روی عبارت نمایش بیشتر کلیک نمایید تا هم بخشی از جزوه را قبل از دانلود یا خرید جزوه ها مشاهده نمایید و هم جزوه های رایگان ما را با کمک لینک مستقیم دانلود نمایید.

با نهایت تشکر

آمار
  • تعداد کالا: 23
  • بازدید امروز: 79
  • بازدید دیروز: 71
  • بازدید کل: 74786

دانلود رایگان گام به گام تمام دروس متوسطه اول و دوم

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

دانلود گام به گام متوسطه اول و متوسطه دوم

 در این صفحه به گام به گام تمامی دروس مقاطع متوسطه اول و دوم دسترسی داری. هدف تیم ما از ارائه گام به گام دسترسی موقت شما عزیزان به پاسخنامه مربوط به دروس مختلف است. به زودی با تکمیل پکهای آموزشی تیم اپسیلن استفاده از گام به گام کمتر خواهد شد. برنامه ریزی تیم آموزشی ما بر این است که کیفیت آموزشی جزوه ها را تا اندازه ای ارتقاء دهیم که بدون نیاز به گام به گام بتوانید به سوالات درسی خود به راحتی پاسخ دهید.

پس قبل از استفاده از گام به گام حتما به میزان ضرورت استفاده از آن توجه کنید. دانش آموزان عزیزی که فکر میکنند باید همیشه پاسخی مشابه پاسخهای کتاب درسی را ارائه دهند کمتر به سمت تحقیق و پژوهش سوق پیدا میکنند و این اتفاق اصلا خوب نیست. 

قوانین مربوط به هر درس قوانین ثابتی هستند که باید رعایت شوند ولی این به آن معنی نیست که ما نمیتوانیم قانون جدیدی را ابداع کنیم و یا تنها راه پاسخ به سوالات درسی قوانین ارائه شده در کتاب درسی ست. به همین دلیل قطعا دانش آموزانی که تلاش میکنند بدون کمک گام به گام به سوالات درسی خود پاسخ دهند به مراتب خیلی موفقتر از دانش آموزانی هستند که به وجود گام به گام و حل المسائل وابستگی دارند. 

چنانچه تصمیم دارید ازستفاده از گام به گام درسی را کنار بگذارید ما به شما عزیزان کمک خواهیم کرد تا به سوالات درسی خود پاسخ دهید و مطالب ارائه شده را به بهترین شکل ممکن فرابگیرید.

چنانچه میخواهید به گام به گام متوسطه اول دسترسی داشته باشید کافیست به صفحه مربوط به متوسطه اول مراجعه کنید.

چنانچه میخواهید به گام به گام متوسطه دوم دسترسی داشته باشید کافیست به صفحه مربوط به متوسطه دوم مراجعه کنید.