توضیحات

دانش آموزان عزیز و همکاران گرانقدر لطفا به توضیحات ارائه شده در هر صفحه از سایت ما توجه نمایید تا به راحتی به جزوه ها و کتابهای مورد نظر خود دست یابید. خواهشمندم برای دانلود جزواتی که به رایگان ارائه شده اند حتما به انتهای صفحه جزوه مورد نظر ، (قسمت نقد و بررسی) مراجعه کرده و روی عبارت نمایش بیشتر کلیک نمایید تا هم بخشی از جزوه را قبل از دانلود یا خرید جزوه ها مشاهده نمایید و هم جزوه های رایگان ما را با کمک لینک مستقیم دانلود نمایید.

با نهایت تشکر

آمار
  • تعداد کالا: 23
  • بازدید امروز: 72
  • بازدید دیروز: 71
  • بازدید کل: 74779

درباره ما

بازدید: 212

 تیم آموزشی اپسیلن ، تیمی خلاق و روشنفکر است که با هدف اصلاح سبک آموزش ریاضیات در کشور شروع به فعالیت نموده است. هدف این تیم ایجاد شور و نشاط در قلب و ذهن دانش آموزان دوره متوسطه است. با توجه به شیوع بیماری کرونا و کاهش کیفیت آموزش دروس به صورت آنلاین ، تیم اپسیلن جزوه هایی را تألیف نموده است که به ساده ترین و شیرینترین و در عین حال کاملترین شکل ممکن به فرزندان دلبند این مرز و بوم ریاضیات را آموزش میدهد.

جزوات این تیم نیاز به خرید فایلهای ویدئویی و یا دانلود ویس های آموزشی ندارد و برای دانش آموزان شما فضایی را تداعی میکند که گویا معلم در کنار آنها حضور دارد و پا به پای دانش آموزان ریاضیات را مطالعه کرده و به آنها آموزش میدهد.

قطعا از اعتماد به تیم ما پشیمان نخواهید شد ...

با نهایت تشکر و قدردانی از شما کاربران عزیز سایت اپسیلن 

نظرات